Bilety EMOCyJA - koncert Kwintetu ŻYWIOŁY - Ostrołęka, 23 marca 17:00

Bilety na EMOCyJA - koncert Kwintetu ŻYWIOŁY

Adres wydarzenia :

Ostrołęckie Centrum Kultury
Inwalidów Wojennych 23
Ostrołęka

Sobota 23 marca 17:00
Sprzedaż online kończy się : 23-03-2024 17:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Zapraszamy na koncert „EMOCyJA” Kwintetu Żywioły 23 marca godz. 17.00, sala widowiskowa.

Zespół w składzie: Mateusz Cwaliński – akordeon, Aleksandra Sitarz – skrzypce, Michał Gumkowski – wiolonczela, Natalia Vanessa Ciukszo-Wodzicka – kontrabas, Konrad „Domino” Wieteska – perkusjonalia zaprezentuje przed Państwem koncert w hołdzie Astorowi Piazzolli – wirtuozowi bandoneonu i wspaniałemu kompozytorowi pochodzenia argentyńskiego. Muzycy zagrają autorskie kompozycje inspirowane jego życiem i twórczością. Przygotowany program to prawdziwa muzyczna podróż – od muzyki inspirowanej tango nuevo, przez utwory nawiązujące do francuskiego musette, aż do fantazyjnej muzyki ilustracyjnej z akordeonem w roli głównej. Warto zaznaczyć, że 'cyja' wkomponowana w słowo emocja w tytule koncertu, to w gwarze kurpiowskiej akordeon. Muzyka Piazzolli jest niezwykle emocjonalna, co odzwierciedlać będą poszczególne utwory zaprezentowane podczas koncertu, obrazujące rozterki, ukojenie, nostalgię czy obłudę. Muzycznie każdy znajdzie coś dla siebie – od lirycznej frazy, po mocne uderzenia, aż do jazzowych zwrotów akcji.

Bilety w cenie 25 złotych dostępne od 3 lutego w kasie Kina Jantar, biletomacie i online.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN