Bilety SYLWESTER 2023 W OCK - Ostrołęka, 31 grudnia 21:30

Bilety na SYLWESTER 2023 W OCK

Adres wydarzenia :

Ostrołęckie Centrum Kultury
Inwalidów Wojennych 23
Ostrołęka

Niedziela 31 grudnia 21:30
Sprzedaż online kończy się : 31-12-2023 21:30

Czytaj więcej o wydarzeniu

Ostrołęckie Centrum Kultury serdecznie zaprasza 31 grudnia o godz.21.30 na Koncert Sylwestrowy. W podróż z niezapomnianymi przebojami ostatnich dziesięcioleci zabierze Was kwartet wokalno rozrywkowy SZAFA GRA w składzie: Barbara Melzer, Beata Wyrąbkiewicz, Wojciech Dmochowski i Paweł Kubat Kwartet Szafa Gra rozpoczął działalność kilkanaście lat temu i do tej pory wystąpił już ponad 1000 razy. Artyści tworzący formację mają za sobą olbrzymi dorobek teatralno - estradowy. Zaczynali w kultowym musicalu Metro. Występują w teatrach Buffo i Roma oraz na deskach najlepszych teatrów muzycznych w kraju gdzie przez lata zagrali wiele głównych i pierwszoplanowych ról w takich spektaklach muzycznych jak: Do Grającej Szafy Grosik Wrzuć, Grease, Chicago, Koty, Upiór w Operze, Deszczowa Piosenka, Mamma Mia i w wielu innych. Repertuar kwartetu Szafa Gra to hity z lat 70” 80” 90” 00” i obecnych. Znakomite wykonanie wokalne, wizerunek oryginalnych wykonawców, umiejętności aktorskie i pastiszowe oraz świetny kontakt z publicznością to atuty Zespołu. Do występu przygotowanych jest kilkadziesiąt stylowych kostiumów i charakteryzacji z każdej dekady, które są dopełnieniem tego fantastycznego Show.

O godzinie 24.00 powitamy Nowy Rok 2024 lampką szampana.

Bilety w sprzedaży od 22 października w kasie Kina Jantar, biletomacie i online.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN